Vyhledávání

Tipy na dárky

Hledáte vhodný dárek pro vaše blízké? Nechte se inspirovat tipy na dárky. Parádním dárkem může být i vtipné dámské triko z eshopu trikonautka.cz. Pokud se zajímáte o inzerci a inzeráty zdarma, může vás zaujmout trh inzerce s půjčkami, inzerce je tam zcela zdarma a s vysokou účinností.Sponzorované odkazyWww tipy

Zkuste i další inzertní servery, například Inzerce zdarma, bazar (Inzerce zdarma, bazar), kde je denně několik desítek nových inzerátů a vysoká návštěvnost. Chcete prodat nebo koupit štěně? Zkuste to zdarma na psí inzerci inzercepsu.net. Máte problémy s otěhotněním? Navštivte centrum pro umělé oplodnění EUROPE IVF Praha, kde vám diskrétně poradí a pomohou.Dětský bazar a inzerce

Server Bejbik.cz nabízí možnost umístit bezplatný inzerát do dětského bazaru. Vaši inzerci můžete zdarma vložit do jedné ze 16 kategorií bazaru. K inzerci můžete připojit i fotografii. Inzerce zdarma pro dětské zboží je u nás velice snadná, rychlá a intuitivní.Pravidla pro zadávání inzerátů

Server Bejbík.cz poskytuje službu ve formě komerční a nekomerční inzerce. Využívání všech služeb je bezplatné, dokud provozovatel neoznámí v těchto podmínkách nebo jiným vhodným způsobem zavedení jakéhokoli poplatku.

Kdokoliv může vkládat a spravovat inzeráty, které neodporují platným zákonům ČR a dobrým mravům. Provozovatel má právo odstranit inzeráty, které nejsou v souladu s podmínkami.

Je zakázáno vkládat inzeráty, které nijak nesouvisí s tématem stránek (dětský bazar, vše pro miminka a děti). Tím je především myšlena propagace půjček, domácích podvodných(!) prací, přípravků na hubnutí a dalších. Takové inzeráty jsou ihned mazány a váš e-mail poslán do spam-listu.

Vyplněním formuláře prostřednictvím Bejbík.cz dáváte souhlas, aby Vaše osobní údaje byly zpracovány a šířeny v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro účely provozovatele serveru až do odvolání Vašeho souhlasu, který lze provést e-mailem na info@bejbik.cz. Dále Vás informujeme, že poskytování osobních údajů je dobrovolné, máte právo na přístup k údajům v mezích zákona, souhlas můžete kdykoliv odvolat a náleží Vám ochrana práv dle §21 zákona č. 101/ 2000Sb.

Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá žádné záruky za kvalitu, původ či legalitu prodávaného zboží či služeb, ani za jeho upotřebitelnost k účelu, k němuž je určen. Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, v platném znění. Odpovědnost za dodání, odebrání a zaplacení zboží je plně na prodávajícím a kupujícím. Případné reklamace zakoupeného zboží či služeb prostřednictvím Bejbík.cz nelze uplatňovat u provozovatele, ale výhradně u prodávajícího.