Vyhledávání





Tipy na dárky

Hledáte vhodný dárek pro vaše blízké? Nechte se inspirovat tipy na dárky. Parádním dárkem může být i vtipné dámské triko z eshopu trikonautka.cz. Pokud se zajímáte o inzerci a inzeráty zdarma, může vás zaujmout trh inzerce s půjčkami, inzerce je tam zcela zdarma a s vysokou účinností.



Sponzorované odkazy



Www tipy

Zkuste i další inzertní servery, například Inzerce zdarma, bazar (Inzerce zdarma, bazar), kde je denně několik desítek nových inzerátů a vysoká návštěvnost. Chcete prodat nebo koupit štěně? Zkuste to zdarma na psí inzerci inzercepsu.net. Máte problémy s otěhotněním? Navštivte centrum pro umělé oplodnění EUROPE IVF Praha, kde vám diskrétně poradí a pomohou.



Dětský bazar a inzerce

Server Bejbik.cz nabízí možnost umístit bezplatný inzerát do dětského bazaru. Vaši inzerci můžete zdarma vložit do jedné ze 16 kategorií bazaru. K inzerci můžete připojit i fotografii. Inzerce zdarma pro dětské zboží je u nás velice snadná, rychlá a intuitivní.



Vložení inzerátu

typkategorieokres
telefoncenakontaktní e-mail

název

Jako název inzerátu zvolte výstižný nadpis, kterým zaujmete návštěvníky a v krátkosti sdělíte, o co se jedná.





popis

Předmět inzerátu se snažte popsat co nejlépe. Nešetřete slovy (limit je 1000 znaků). Úspěšné inzeráty jsou zpravidla ty, které obsahují dlouhý vystihující popis.



znaků zbývá



heslo

Heslo pro pozdější úpravy / smazání inzerátu





opište kontrolní kód: 384587

Tento kontrolní 6místný kód je nutné správně opsat do pole formuláře, jinak nebude vložení inzerátu úspěšné.





fotografie

K inzerátu můžete přidat jednu fotografii. Maximální povolená velikost fotografie je 100 kB, podporovaný formát je pouze JPG.





vložení inzerátu

Před odesláním si prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje.

Pokud se snažíte vložit inzerát nesouvisející s dětským bazarem (např. půjčky, přivýdělky, hubnutí), pak bude inzerát automaticky smazán a vaše e-mailová adresa zařazena do spam seznamu.